Piegāde

ĀTRA PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz izsniegšanas punktu Omniva, DPD, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām ar kurjeru, jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Pirms piegādēs kurjers ar jums sazināsies.

Preču izsniegšana klientu apkalpošanas centrā

Preču izsniegšanas pakalpojums klientu apkalpošanas centrā ir bezmaksas. ŠEIT var atrast darba laiku un koordinātas.

Ja esat izvēlējies preci (-es) saņemt apkalpošanas centrā, prece (-es) tur tiks piegādāta 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Par to mēs jums paziņosim pa e-pastu vai SMS. Gaidīsim Jūs saņemt pasūtījumu 3 (trīs) kalendāro dienu laikā. Pēc šiem termiņiem pasūtījums tiks atcelts, un pasūtītās preces tiks nosūtītas atpakaļ uz noliktavu.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja jūsu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādiet viņu kā saņēmēju. Un ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.

PIEGĀDE UZ OMNIVA PAKOMĀTIEM

Piegādes termiņi: 1-3 darba dienas

Piegādes maksa:

  • Pasūtījumiem virs 30.00 EUR – 0 Euro
  • Pasūtījumiem līdz 30.00 EUR – 2,50 Euro(ar pvn)

Tiklīdz Jūsu pirkums tiks piegādāts uz Omniva terminālu, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kuru norādījāt pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas. Uz termināla ekrāna nospiediet pogu “Saņemt sūtījumu” un ievadiet kodu, kuru Jūs saņēmāt īsziņā vai uz e-pastu. Izņemiet sūtījumu no termināla, aizveriet durtiņu un obligāti apstipriniet preces saņemšanu, nospiežot uz ekrāna pogu “Apstiprināt”. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu konsultantiem pa telefonu +371 27607777.

PIEGĀDE LĪDZ PICKUP PUNKTI DPD

Piegādes termiņi: 1-3 darba dienas

Piegādes maksa:

  • Pasūtījumiem virs 30.00 EUR – 0 Euro
  • Pasūtījumiem līdz 30.00 EUR – 3,50 Euro(ar pvn)

Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts Pickup Punktā, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kas tika norādīts pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

Saņemot preci Pickup skapī, jāievada SMS veidā saņemtie PIN kodi Pickup skapja sistēmā.

Atgādinām, ka Pickup Paku Bode izsniegšanas punkta darbinieks nevarēs atbildēt uz jautājumiem saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Šādos gadījumos lūdzam uzdot jautājumus BIOLIFE GROUP informācijas dienestam pa telefonu +371 27607777.

PIEGĀDE AR VENIPAK KURJERU VAI PAKOMATU

Piegādes termiņi: 1-3 darba dienas

Piegādes maksa:

  • 4,00 Euro(ar pvn)
  • 1,21 Euro (ar pvn) pakomats

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām, jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku.

Preču piegāde Rīgā un Rīgas rajonos tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 līdz 20:00. Citās pilsētās – no 8:00 līdz 18:00

SVARĪGI!

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).

Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 20 kg).

Top
X
X