Piegāde

ĀTRA PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz izsniegšanas punktu Omniva, DPD, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām ar kurjeru, jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Pirms piegādēs kurjers ar jums sazināsies.

PIEGĀDE UZ OMNIVA PAKOMĀTIEM

Piegādes termiņi: 1-3 darba dienas

Piegādes maksa:

  • Pasūtījumiem virs 19.99 EUR – 0 Euro
  • Pasūtījumiem līdz 19.99 EUR – 2,50 Euro(ar pvn)

Tiklīdz Jūsu pirkums tiks piegādāts uz Omniva terminālu, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kuru norādījāt pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas. Uz termināla ekrāna nospiediet pogu “Saņemt sūtījumu” un ievadiet kodu, kuru Jūs saņēmāt īsziņā vai uz e-pastu. Izņemiet sūtījumu no termināla, aizveriet durtiņu un obligāti apstipriniet preces saņemšanu, nospiežot uz ekrāna pogu “Apstiprināt”. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu konsultantiem pa telefonu +371 27607777.

PIEGĀDE LĪDZ PICKUP PUNKTI DPD

Piegādes termiņi: 1-3 darba dienas

Piegādes maksa:

  • Pasūtījumiem virs 19.99 EUR – 0 Euro
  • Pasūtījumiem līdz 19.99 EUR – 3,50 Euro(ar pvn)

Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts Pickup Punktā, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kas tika norādīts pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

Saņemot preci Pickup skapī, jāievada SMS veidā saņemtie PIN kodi Pickup skapja sistēmā.

Atgādinām, ka Pickup Paku Bode izsniegšanas punkta darbinieks nevarēs atbildēt uz jautājumiem saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Šādos gadījumos lūdzam uzdot jautājumus BIOLIFE GROUP informācijas dienestam pa telefonu +371 27607777.

PIEGĀDE UZ VENIPAK PAKOMATU/PIEGĀDES PUNKTU

Piegādes termiņi: 1-3 darba dienas

Piegādes maksa:

  • Pasūtījumiem virs 19.99 EUR – 0 Euro
  • Pasūtījumiem līdz 19.99 EUR – 1,21 Euro(ar pvn)

SVARĪGI!

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).

Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 20 kg).

Top
X
X